Kapcsolat

Békéscsaba

Ügyfélszolgálat: 5600 Békéscsaba, Kinizsi u. 14.
Tel.: +36 66 259 360; 30/688-3221
Email: bekescsaba@hsakft.hu

Budapest

Ügyfélszolgálat: 1134 Budapest, Kassák Lajos utca 78.
Tel.: +36 30 421 1727
Email:
 budapest@hsakft.hu

Cegléd

Ügyfélszolgálat:2700 Cegléd, Hajó utca 21.
Tel.: 30/688 3238
Email: cegled@hsakft.hu

Debrecen

Ügyfélszolgálat: 4024 Debrecen,
Piac utca 58, I/1
Tel.: 52/316-242; 52/446-991 
Email: debrecen@hsakft.hu

Eger

Ügyfélszolgálat: 3300 Eger, Eszterházy tér 8.
Tel.: +36 30 692 1469
Email: eger@hsakft.hu

Gyöngyös

Ügyfélszolgálat: 3200 Gyöngyös, Dózsa György út 4.
Tel.: 30/732 0059
Email:  gyongyos@hsakft.hu

Jászberény

Ügyfélszolgálat: 5100 Jászberény
Táncsics Mihály u. 3.
Tel.: 30/349-1037; 30/606-2215
Email: jaszbereny@hsakft.hu

Miskolc

Ügyfélszolgálat: 3530 Miskolc, Széchényi u. 26. 1.em
Tel.: 46/787-096, 30/487-5733
Email: miskolc@hsakft.hu

Nyíregyháza

Ügyfélszolgálat: 4400 Nyíregyháza, Nagy Imre tér 1.
Tel.:  42/787-218; 30/731-3275
Email: nyiregyhaza@hsakft.hu

Oradea (Románia)

Ügyfélszolgálat: Oradea (Nagyvárad)
Str. Parcul Traian nr. 15. ap.5. 
Tel.: +40 359 451991 
Email: hsa@hsa.ro

Szarvas

Ügyfélszolgálat: 5540 Szarvas,
Szabadság út 31.
Tel.: 66/400-450
Email: szarvas@hsakft.hu

Szeged

Ügyfélszolgálat: 6722 Szeged, Honvéd tér 5/b
Tel.: +36-62-312-532
Email: szeged@hsakft.hu

Szentes

Ügyfélszolgálat: 6600 Szentes, József Attila u.6.
Tel.: +36 30 315 4535
Email: szentes@hsakft.hu

Szolnok

Ügyfélszolgálat: 5000 Szolnok, Szapáry u 20.
Tel.: 30/518-6926
Email:  szolnok@hsakft.hu

Impresszum

HSA Kft.
székhely: 4024 Debrecen, Batthyány u. 12-1.
cégjegyzékszám: Debreceni Törvényszék Cégbírósága, Cg.09-09-007178
adószám: 11982348-2-09
telefon: 36 52 446-991

Ingyenes konzultáció

Válasszon időpontot, témakört és szakemberünk felkeresi Önt. Tárgyaljon létszámgazdálkodási lehetőségekről és megoldásokról teljesen ingyenesen.