Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye Ajánlom

Feladatok:

  • Alapanyagok, segédanyagok, félkész- és késztermékek vizsgálatainak (kémiai és mikrobiológiai is) előírás szerinti elvégzése
  • Vizsgálatok eredményeinek dokumentálása
  • A termékek nyomon-követhetőségének (beazonosíthatóság) biztosítása, eltérés esetén beavatkozás, felettes értesítése
  • A laboratórium tevékenységével kapcsolatos élelmiszerhigiéniai, minőségbiztosítási, munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi és személyi higiéniai előírásokat köteles betartani és betartatni
  • Részt vesz a minőségbiztosítás és a HACCP hatékony működtetésében
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Egészségügy, munkavédelmi, higiéniai, tűzvédelmi és környezetvédelmi utasítások betartása és betartatása

Elvárások:

  • Érettségi, tejtermékgyártó vagy vegyipari középiskolai végzettség előnyt jelent
  • Tejipari ismeret, laboratóriumi gyakorlat előnyt jelent
  • Döntéshozó képesség
  • Precíz, munkájára igényes
  • Számítógépes ismerete, SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Tiszafüred

Még több Egyéb állások állás

Még több állás - Jász-Nagykun-Szolnok megye

Még több állás