Mikrobiológiai specialista

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Feladatok:

  • Tiszta teres termelésben működő minőségirányítási folyamatok irányítása, fejlesztése és dokumentálása
  • A laboratórium napi tevékenységének fenntartása, a szükséges előírások betartása
  • ISO és FDA előírások betartásának felügyelete
  • A tiszta teres termelésben dolgozók, illetve a külső személyzet képzésének biztosítása a HR osztállyal együttműködve
  • Nem-megfelelősségek kivizsgálása és javító intézkedések bevezetése, illetve dokumentálása
  • Szakmai kapcsolattartás a minőségügyi osztállyal

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Jó szervezési és kommunikációs készség

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több Egyéb állások állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás