Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • A műszakban dolgozó munkatársak (20-30 fő) munkájának szakmai irányítása
  • Az előírt tervszerű karbantartások és átszerelési munkák irányítása
  • A képződő veszélyes hulladékok és göngyölegek előírás szerinti gyűjtésének és tárolásának koordinálása
  • Gyártásra fordított idő és a gyártásban felmerülő problémák dokumentálása
  • Társterületekkel való kapcsolattartás
  • A biztonságos munkavégzés, munkafegyelem és rend biztosítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • 1-3 éves vezetői tapasztalat
  • 12 órás műszakok vállalása

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Műanyagiparban vagy nyomdaiparban szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvismeret

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több Egyéb állások állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás