Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • Webáruházak hirdetési fiókjainak kezelése (Adwords és Facebook)
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, projektmenedzsment
  • Analitikai adatok elemzése, kezelése
  • Marketing stratégiák kidolgozása PPC kampányokhoz
  • Nemzetközi hirdetési felületek kezelése az USA-tól Ausztráliáig

Elvárások:

  • Szakirányú, legalább középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Adwords vizsgák
  • Google Analytics, Tag Manager ismeretek
  • Microsoft Office ismeretek
  • Egyéb nyelv ismerete előny
  • Gyors, pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára alkalmas

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több Egyéb állások állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás