SAP adminisztrátor (raktári)

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • Könyveléshez tartozó dokumentációk rendszerezése, aláíratása
  • SAP vállalatirányítási rendszer kezelése
  • Raktári mozgások dokumentálása
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség (Érettségi)
  • MS Office programok magabiztos ismerete
  • Pontos/precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés + Cafetéria
  • Céges járat az alábbi városokból: Debrecen, Balmazújváros, Hajdúnánás Dorog érintésével

Munkavégzés helye:

  • Hajdúböszörmény

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.  Bővebb információ a +36 30 381 6826-os telefonszámon kérhető!

Még több Egyéb állások állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás