Termékfejlesztési csoportvezető

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • A termékfejlesztői csoport operatív irányítása
  • A terület működésének, hatékonyságának mérése és folyamatos fejlesztése
  • Projektek irányítása, valamint projektekben való részvétel
  • A termékfejlesztői feladatok végrehajtására legalkalmasabb munkamegosztás kialakítása, feladatok koordinálása és ellenőrzése
  • Részvétel a termékfejlesztési terület éves költségtervének összeállításában
  • Termékfejlesztés mérnöki feladatainak ellátása
  • Szakmai egyeztetés a vállalat szervezeti egységeivel, külső partnereivel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki, villamosmérnöki végzettség előnyt jelent)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Gazdasági, illetve villamosmérnöki szakképzettség előny
  • Tervezői CAD rendszerek ismerete (AutoCad, Solid Edge)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több Egyéb állások állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás