Munkavégzés helye: Pest megye Ajánlom

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyintézéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Dokumentumok kezelése, rendszerezése tárolása, archiválása
  • Szerződésekkel kapcsolatos adminisztrációs teendők ellátása
  • Általános asszisztensi feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • MS Office programok magabiztos ismerete
  • Pontos/precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, monotonitás tűrés

Amit a cég kínál Önnek:

  • Nyugdíjpénztári és egészségpénztári hozzájárulás
  • Egészség és kockázati balesetbiztosítás
  • Áramdíj-kedvezmény, cafetéria
  • Évi 8 óra fizetett távollét orvosi vizsgálatra
  • Évi 3 nap pótszabadság
  • Vállalati üdülőben való pihenési lehetőséget tudunk biztosítani költségtérítéssel

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. János Pál Pápa tér

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ +36 30 201 8930-as  telefonszámon keresztül kérhető.

Még több Gazdasági / Pénzügyi állás

Még több állás - Pest megye

Még több állás