Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • Éves jövedelem  típusú adók kalkulációja és elhatárolások készítése
  • Adózással kapcsolatos főkönyvi egyeztetések készítése
  • Adózáshoz kapcsolódó adatszolgáltatások
  • Részvétel a társaság transzferárazási feladataiban
  • Adózási jogszabályoknak való megfelelés biztosítása
  • Hatékony kommunikáció fenntartása a társosztályokkal
  • Adóellenőrzések támogatása
  • Folyamatok optimalizálása, újítások bevezetése

Elvárások:

  • Egyetemi végzettség (Msc) pénzügy - számvitel szakon
  • 4-5 év adózási területen szerzett tapasztalat, multinacionális környezetben vagy adótanácsadó/könyvvizsgáló cégnél
  • Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Magas szintű számítástechnikai és rendszerismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Utazási hajlandóság
  • Okleveles adótanácsadói vagy mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több Gazdasági / Pénzügyi állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás