Munkavégzés helye: Heves megye Ajánlom

Feladatok:

  • Központi beszerzés képviselete, felelősségvállalás a költségek, a minőség illetve a határidők betartása tekintetében
  • Változási folyamatok koordinációja a széria gyártás élettartama során
  • Műszaki egyeztetések szervezése, nyomon követése a beszállítókkal
  • Minta alkatrészek rendelése, azok nyomon követése
  • Alternatív megoldások költségcsökkentésre
  • Beszerzési szervezetben való koordinációs feladatok ellátása
  • Globális projektben való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Műszaki tapasztalat, vagy műszaki érdeklődés
  • Stratégiai- projekt beszerzői vagy projekt vezetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Stratégiai gondolkodásmód, rendkívül jó szervezőképesség
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való nyitottság, utazási hajlandóság

Munkavégzés helye:

  • Eger

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több Gazdasági / Pénzügyi állás

Még több állás - Heves megye

Még több állás