Költségigénylési koordinátor

Munkavégzés helye: Heves megye Ajánlom

Feladatok:

  • Költségek beszedése szállítói oldalról
  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalat belső osztályaival (minőségügy, logisztika, beszerzés)
  • A külső és belső beszállítókkal való aktív kapcsolattartás
  • Költéségigénylés kezelése a vállalat pénzügyi részlegével
  • Minőségi okokból a blokkolt részleg nyomon követése, ezzel kapcsolatos teendők koordinálása

Elvárások:

  • Műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Pénzügyi területen vagy projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Angol nyelvtudás, Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Jó időgazdálkodás, koordináció és szervezés
  • Analitikus, eredményorientált, csapatjátékos
  • Meggyőző személyiség, kiváló tárgyalási készségek

Munkavégzés helye:

  • Eger

Még több Gazdasági / Pénzügyi állás

Még több állás - Heves megye

Még több állás