Kontroller (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye Ajánlom

Feladatok:

  • Eredményadatok elemzése, heti/havi riportok készítése
  • Havi/éves zárások készítése
  • Vezetői döntés előkészítő elemzések készítése, az elemzések prezentálása
  • Folyamatos együttműködés a pénzügyi csoporttal és társosztályokkal
  • Üzleti és beruházási tervek készítése, elemzések készítése a vezetői döntésekhez
  • Részletes tervek, elemzések készítése és magyarázata az egyes osztályok vezetői számára
  • Részvétel az éves és a negyedéves tervek kidolgozásában
  • Új jelentések, riportok és ellenőrzések készítése, ezek folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Legalább 3 év kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, tárgyalási szintű angol és/vagy francia nyelvtudás
  • Csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás
  • Fejlett elemzőkészség - következtetések és javaslatok megfogalmazásának képessége
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Excel magabiztos használata (függvények, kimutatások)
  • Termelési kontrolling tapasztalat előny

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Tiszafüred

Még több Gazdasági / Pénzügyi állás

Még több állás - Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye

Még több állás