Munkavégzés helye: Pest megye Ajánlom

Feladatok:

  • A pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • A havi zárásokban és az üzleti tervezésben való aktív részvétel
  • Aktív kapcsolattartás a vállalat többi részlegével (termelés, kereskedelem)
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal és leányvállalatokkal
  • Pénzügyi riportok, kimutatások készítése
  • Gazdasági információk továbbítása a tárosztályok felé

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Angol nyelvtudás
  • Microsoft Excel magabiztos használata
  • Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Mérlegképes könyvelői képesítés előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Nagykőrös

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több Gazdasági / Pénzügyi állás

Még több állás - Pest megye

Még több állás