Könyvelési csoportvezető

Munkavégzés helye: Csongrád megye Ajánlom

Feladatok:

  • A vállalat szállítói számláinak könyvelése SAP FI modulban
  • Biztosítani a szállítói számlák könyvelésének folyamatát, fizetési futását a konszern által előírt határidőkben
  • AP könyvelő csapat szakmai vezetése, fejlesztése, motiválása
  • A számlakönyvelési feladatok havi zárásának ellenőrzése a vállalati irányelveknek megfelelően
  • Dokumentumkezelés, folyamatleírások karbantartása, standardok betartatása
  • Havi riportok készítése
  • Éves auditokon, pénzügyi projektekben való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal, üzleti partnerekkel, társvállalatokkal

Elvárások:

  • Pénzügy/számvitel szakon szerzett diploma
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Angol nyelvtudás, egyéb európai nyelv ismerete előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Proaktiv, eredményorientált szemlélet
  • Jó analitikus képesség és pontosság
  • SAP vállaltirányítási rendszer ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Hódmezővásárhely

Még több Gazdasági / Pénzügyi állás

Még több állás - Csongrád megye

Még több állás