Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Feladatok:

  • gazdasági események kontírozása, könyvelése
  • bejövő számlák könyvelése, kimenő számlák készítése
  • szerződések nyilvántartása
  • partnerekkel való kapcsolattartás
  • folyószámlák ellenőrzése, egyeztetése
  • ad hoc és havi belső jelentések elkészítése
  • statisztikák készítése
  • egyéb pénzügyi és adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • középfokú végzettség pénzügyi/számviteli területen
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • aktuális számviteli és adózási jogszabályok ismerete
  • releváns szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • társalgálsi szintű angol nyelvtudás
  • önálló, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, alkalmasság csapatmunkára

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több Gazdasági / Pénzügyi állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás