Munkavégzés helye: Heves megye Ajánlom

Feladatok:

  • A komplex folyamatok koordinálása a célok között a tényleges stratégiákon belül
  • Együttműködés az új stratégiák végrehajtásában
  • A terv/tény eredmények összehasonlítása és a szükséges intézkedések elindítása
  • Társosztályokkal való aktív kapcsolattartás
  • Jelentések készítése a logisztikai központ felé
  • A logisztikai költségek elemzése és a költségvetés nyomon követése költségközponttal együttműködve
  • Szcenárió számítások (értékesítés fejlesztése)
  • Koordinációs értékesítési prognózis
  • Logisztikai költségek napi, heti, havi és éves nyomon követése
  • Az Üzleti terv elkészítésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Magabiztos Angol nyelvtudás, Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Magas szintű Excel tudás
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Eger

Még több Gazdasági / Pénzügyi állás

Még több állás - Heves megye

Még több állás