Mérlegképes könyvelő (Szolnok)

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye Ajánlom

Feladatok:

  • Könyvelés, mérlegkészítés a magyar számviteli szabályoknak megfelelően
  • Statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
  • Szállítói, vevői számlák könyvelése
  • Közreműködés a havi és éves zárásban

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú vagy középiskolai végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Magabiztos számviteli tudás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • MS Office programok magabiztos ismerete
  • Könyvelőirodában szerzett szakmai tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú bejelentett munkaviszony
  • Nyugodt irodai környezet és munkarend
  • Kiemelkedő bérezés

Munkavégzés helye:

  • Szolnok

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.  Bővebb információ a 06 30 315 4450-es telefonszámon keresztül kérhető.

Még több Gazdasági / Pénzügyi állás

Még több állás - Jász-Nagykun-Szolnok megye

Még több állás