Munkavégzés helye: Heves megye Ajánlom

Feladatok:

  • Vevői projektek időtervének elkészítése és egyeztetése
  • Projekt/új termék bevezetésével kapcsolatos feladatok koordinálása
  • Nemzetközi projekt team irányítása, feladatok kiosztása és nyomon követése
  • Projektekhez kapcsolódó dokumentációk készítése, aktualizálása
  • Belső és külső megbeszélések szervezése, vezetése, vevői látogatások koordinálása
  • Jegyzőkönyvek, prezentációk, jelentések készítése
  • Költségek tervezése, nyomon követése, eltérés esetén intézkedések meghatározása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Projektvezetési tapasztalat/APQP ismeret autóipari beszállítói területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Internet)
  • Magas szintű problémamegoldó képesség, konfliktus-kezelés
  • Szakmai tapasztalat gyártástámogató vagy folyamatfejlesztő mérnöki területen előny

Munkavégzés helye:

  • Eger

Még több Gazdasági / Pénzügyi állás

Még több állás - Heves megye

Még több állás