Munkavégzés helye: Pest megye Ajánlom

 Feladatok:

  • Diákok munkavállalásával kapcsolatos iratok előkészítése, rendszerezése, adminisztrációja
  • Egyéb foglalkoztatási jellegű (pl. EFO), munkaügyi dokumentációk teljeskörű kezelése
  • Menetlevelekkel, kiküldetéssel összefüggő adminisztratív és ellenőrzési tevékenységek ellátása
  • Kollégák munkájának támogatása, munkavállalói panaszok kivizsgálása
  • Egyéb adminisztratív tevékenységek ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office legalább felhasználói szintű ismerete
  • Magasfokú monotónia-és stressztűrő képesség
  • Elkötelezett, munkájára igényes személyiség
  • Orosz nyelv ismerete előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Még több HR / Ügyfélszolgálat (SSC) állás

Még több állás - Pest megye

Még több állás