Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye Ajánlom

Adminisztrátor (Szolnok)

A HSA Kft. többmint 20 éves múltra visszatekintő cég, mely megalakulása óta a Kelet-Magyarországi régió legdinamikusabban fejlődő, munkaerő-kölcsönzéssel és-közvetítéssel foglalkozó vállalkozásává vált.

Tevékenységünkkel a kis-és középvállalkozásoktól a multinacionális cégekig terjedően minden vállalkozási forma létszámgazdálkodását segítjük, hozzájárulva ezzel a hatékonyság növeléséhez. A piacképes tudást tapasztalt, szakképzett munkatársaink garantálják.

RAGADD MEG A LEHETŐSÉGET, ÉS LÉGY TE IS RÉSZESE CSAPATUNK SIKEREINEK!

Mivel fog telni a munkaidőd?

  • Munkavállalók be-és kiléptetése, jelenléti ívek ellenőrzése
  • Humán erőforrásunk számfejtése (EFO), bérdossziék feldolgozása
  • Kiküldetéssel, útnyilvántartással, menetlevelekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Munkavállalói dokumentációk naprakész nyilvántartása, rendszerezése
  • Számlák kezelése, könyvelése
  • Postázási feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a kollégákkal

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség és stressztűrő képesség
  • Rendszerszemlélet, összefüggésekben való gondolkodásmód
  • Tanulási hajlandóság, változásokhoz való alkalmazkodási képesség

Mit kínálunk Neked?

  • Hosszú távú munkavégzés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat
  • Szimultán figyelmi képesség kialakulása

Melyik irodánkban fogsz dolgozni?

Szolnok

Még több HR / Ügyfélszolgálat (SSC) állás

Még több állás - Jász-Nagykun-Szolnok megye

Még több állás