Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Adminisztrátor

Feladatok:

  • Munkavállalói bejelentések folyamatának támogatása
  • Adatszolgáltatás végzése
  • Adminisztrációs tevékenységek végzése
  • Kapcsolattartás telefonon és e-mailen keresztül

Elvárások:

  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Word és Excel programok felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • További előny: informatikai végzettség (ECDL, gépírás, stb.)

Munkavégzés helye:

  •  Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni az álláslehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre!

Még több HR / Ügyfélszolgálat (SSC) állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás