Bér, TB és Munkaügyi ügyintéző (Békéscsaba)

Munkavégzés helye: Békés megye Ajánlom

Feladatok:

  • A munkaviszony létesítésével, megszűnésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Belépőcsomagok kezelése, ellenőrzése és rögzítése
  • A vállalat humán erőforrásának bérszámfejtése
  • Munkaszerződések kezelése
  • Kiléptetések előkészítése
  • Éves zárási feladatok ellátása
  • Partnercégekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Bér-és TB ügyintéző végzettség
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Office programok magas szintű ismerete, elsősorban Excel
  • BaBér program ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, regisztrációt követően jelentkezzen!

Még több HR / Ügyfélszolgálat (SSC) állás

Még több állás - Békés megye

Még több állás