Projektvezető asszisztens (Szeged, Hódmezővásárhely)

Munkavégzés helye: Csongrád megye Ajánlom

Feladatok:

  • A projektvezető munkájának napi szintű segítése, támogatása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal/jelentkezőkkel
  • Toborzásban való aktív részvétel

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Megbízhatóság/Precizitás
  • MS Office programok magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Rugalmasság (heti min. 2 munkanap vállalása a Hódmezővásárhelyi irodában)

Előny:

  • Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Heti 30 óra munkavégzés
  • Fejlődési/ előrelépési lehetőség
  • Fiatal munkatársakból álló csapat helye

Munkavégzés helye:

  • Szeged
  • Hódmezővásárhely

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36/30 247 2153-as telefonszámon kérhető!

Még több HR / Ügyfélszolgálat (SSC) állás

Még több állás - Csongrád megye

Még több állás