Munkavégzés helye: Pest megye Ajánlom

Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek koordinálása
  • Részvétel a munkaerő toborzásban és kiválasztásban
  • Kapcsolattartás a partnercégekkel és munkavállalókkal
  • Bér-és számlaelőkészítési feladatok elvégzése
  • Egyéb adminisztrációs tevékenységek ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Microsoft Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség és precizitás
  • Jó időgazdálkodási és szervezési készségek
  • Elkötelezett, munkájára igényes munkavállaló

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Orosz nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest

Még több HR / Ügyfélszolgálat (SSC) állás

Még több állás - Pest megye

Még több állás