Projektvezető (Nyíregyháza)

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek teljeskörű koordinálása
  • Aktív részvétel a munkaerő-toborzásban és -kiválasztásban
  • Adminisztrációs tevékenységek ellátása
  • Kapcsolattartás a partnercégekkel és munkavállalókkal

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • MS Office programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű
  • Határozott fellépés, elkötelezettség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Még több HR / Ügyfélszolgálat (SSC) állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás