Telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs (Debrecen)

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélkör megkeresése a cégcsoport termékeivel kapcsolatban
  • A cég szolgáltatásainak teljeskörű ismerete, bemutatása, értékesítése
  • Ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feldatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középszintű iskolai végzettség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Pozitív ügyfélszolgálati és értékesítői attitűd
  • Stressztűrő képesség
  • Heti 5 nap vállalása

Előny:

  • Telefonos ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Fiatalos csapat
  • Alapbér+jutalék

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ +36 30 688 3226-os telefonszámon keresztül kérhető.

Még több HR / Ügyfélszolgálat (SSC) állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás