Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (Miskolc)

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Ajánlom

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélkör megkeresése a cégcsoport termékeivel kapcsolatban
  • A cég szolgáltatásainak teljes körű ismerete, bemutatása
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás, ügyfélkör bővítése
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feldatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középszintű iskolai végzettség
  • MS Office programok és a SAP vállalatirányítási rendszer magabiztos ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Pozitív ügyfélszolgálati és értékesítő attitűd
  • Elkötelezettség, megbízhatóság
  • Versenyszellem

Előny:

  • Telefonos ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség, fiatalos csapat
  • Bónuszok, Cafetéria, munkába járás támogatása
  • Nyugdíjpénztári és egészségpénztári befizetés próbaidő után
  • Jó teljesítés esetén 6. hónaptól saját állományba való felvétel
  • Kampányversenyek, csapat és egyéni versenyek
  • Fizetett oktatás: 2018.07.23.

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a + 06 30 886 5916-os vagy a 06 30 742 0753-as  telefonszámon keresztül kérhető.

Még több HR / Ügyfélszolgálat (SSC) állás

Még több állás - Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Még több állás