Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (Nyíregyháza)

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Feladatok:

  • A cég szolgáltatásainak teljes körű ismerete, bemutatása
  • Telefonos értékesítés, ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Közvéleménykutatás, szerződéshosszabbítás
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középszintű iskolai végzettség
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Magabiztosság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Nyíregyházi lakhely

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fix munkabér
  • Belvárosi munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 692 1468-as telefonszámon keresztül kérhető.

Még több HR / Ügyfélszolgálat (SSC) állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás