Toborzási asszisztens gyakornok

Munkavégzés helye: Békés megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Heves megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Pest megye Ajánlom

Feladatok:

  • A cég HR tevékenységének támogatása
  • Aktív részvétel a toborzási-kiválasztási folyamatokban
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • A kirendelt mentor munkájának segítése
  • Projektek koordinálásának támogatása

Elvárások:

  • 25 év alatti személy
  • Nincs tanulmányi jogviszonya
  • Legfeljebb OKJ-s végzettséggel rendelkezik
  • Előnyt jelent: 54 346 01 Irodai asszisztens vagy 54 346 02 Ügyviteli titkár képesítés

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Fiatalos csapat

Békéscsaba/Cegléd/Debrecen/Eger/Gyöngyös/Jászberény/Karcag/Miskolc/Nyíregyháza/Szarvas/Szeged/Szentes/Szolnok

Még több HR / Ügyfélszolgálat (SSC) állás

Még több állás - Békés megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Heves megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Pest megye

Még több állás