Munkavégzés helye: Békés megye Ajánlom

Feladatok:

  • Ügyfelek telefonos és személyes tájékoztatása az utazási ajánlatokról
  • Ügyféladatbázis és a számlázási program kezelése
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Hirdetések feladása, új ügyfelek keresése

Elvárások:

  • OKJ-s vagy felsőoktatásban szerzett szakirányú iskolai végzettség
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos kommunikáció
  • Precíz munkavégzés
  • Excel legalább középszintű ismerete

Előny:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit a cég kínál:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Részmunkaidős munkalehetőség heti 20 órában

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.

Még több HR / Ügyfélszolgálat (SSC) állás

Még több állás - Békés megye

Még több állás