Ügyfélkapcsolati munkatárs (Személyes)

Munkavégzés helye: Pest megye Ajánlom

Feladatok:

  • A munkabeosztásnak megfelelően állandó vagy fiókirodában személyes ügyintézői feladatok ellátása
  • Az ügyfélkapcsolati központunkba érkező szolgáltatásainkkal kapcsolatos igények és megrendelések kezelése, teljesítése
  • Hibabejelentések fogadása és a hibaelhárítás folyamatának elindítása
  • Ügyintézéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Szükség esetén kimenő hívások lebonyolítása

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Készség szintű számítógépes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési hajlandóság, gyakorlat
  • Önálló munkavégzés fiókirodában betanulás után (Monor és Örkény egyszemélyes irodák)
  • Délutános műszak vállalása

Előny:

  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkavégzés
  • Versenyképes fizetés
  • Kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Cegléd

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 247 2153-as telefonszámon keresztül kérhető.

Még több HR / Ügyfélszolgálat (SSC) állás

Még több állás - Pest megye

Még több állás