Ügyfélkapcsolati referens (Értékesítő)

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • Hideg hívások indítása KKV ügyfelek irányába igény- és potenciálfelmérés céljából
  • KKV ügyfélkör vizsgálat előre meghatározott szempontok alapján (előminősítés)
  • A cég szolgáltatásainak teljes körű ismerete, bemutatása és ajánlása
  • Ügyfelek elérhetőségének biztosítása, elérhetőségek felkutatása
  • Az ügyintézéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Hatékony konfliktuskezelő és stressztűrő képesség

Előny:

  • Ügyfélszolgálat, call center területén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.

Még több HR / Ügyfélszolgálat (SSC) állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás