Ügyfélszolgálati munkatárs (Nyíregyháza)

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Feladatok:

  • A cég szolgáltatásainak teljes körű ismerete, bemutatása
  • Mobil, otthoni TV és internet szolgáltatások ajánlása
  • Beérkező megrendelések feldolgozása, adminisztrálása

Elvárások:

  • középszintű iskolai végzettség
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Hatékony konfliktuskezelő és stressztűrő képesség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előny:

  • Nyíregyházi lakhely
  • Napi 8 órás ráérés

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, jó közösség
  • Belvárosi munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Még több HR / Ügyfélszolgálat (SSC) állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás