Alvállalkozói koordinátor

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • A régiókban tevékenykedő alvállalkozók munkájának koordinálása
  • Biztosítja a termelési folyamatot, ellenőrzi a minőséget és a hatékonyságot
  • Aktív kapcsolattartás a vezetőkkel
  • Fejlesztési projektekben való aktív részvétel
  • Az alvállalkozó tevékenység teljesítményének, hatékonyságának értékelése, folyamatos fejlesztése, ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat
  • Emberek koordinálása, fejlesztése
  • Rendszerszemlélet
  • Rugalmassá, precizitás, analitikus szemléletmód
  • Utazási hajlandóság
  • Nyomdaipari tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás