Belső auditor (Folyamatauditor)

Munkavégzés helye: Heves megye Ajánlom

Feladatok:

  • Minőségügyi rendszer kiépítése (gyári szinten központi támogatással), fenntartása és továbbfejlesztése
  • A vállalat minőségügyi rendszer üzemeltetésének és továbbfejlesztésének szakmai támogatása
  • Tervezett belső folyamat auditok elvégzése
  • Eseményorientált belső auditok elvégzése
  • Külső harmadik fél által végrehajtott tanúsító és hatósági valamint konszern auditok előkészítése és támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 3 év ipari környezetben
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Belső folyamat és/vagy rendszerauditori képzettséggel rendelkezik
  • Folyamat és/vagy rendszerauditok szervezésében, lebonyolításában való jártasság
  • Csapatjátékos
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés
  • MS Office csomag magabiztos ismerete

Munkavégzés helye:

  • Eger

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Heves megye

Még több állás