Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Feladatok:

  • kapcsolattartás a vállalat beszállítóival
  • alapanyagokkal kapcsolatos reklamációs eljárások koordinálása
  • beszállítók értékelése, jelentések készítése, fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • aktív közreműködés a minőségügyi projektekben, együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • erős felhasználói szintű MS Office ismeret
  • analitikus szemlélet, kiváló problémamegoldó képesség
  • utazási hajlandóság

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás