Munkavégzés helye: Pest megye Ajánlom

Feladatok:

  • Adattárház és Big Data megoldások tervezése
  • Microsoft SQL Analitikus komponensek tervezése
  • ETL folyamatok tervezése
  • Műszaki ajánlatok készítése, erőforrásbecslés
  • Sales és PM csapat támogatása
  • Fejlesztői csapat technikai támogatása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Microsoft technológiák, tervezési minták ismerete
  • Microsoft SQL Server ismeret (Database Engine, Reporting Services, Analysis Services)
  • Big Data megoldások ismerete (Azure Data Lake, Azure HDInsight, Apache Hadoop)
  • No-SQL megoldások ismerete (Azure Cosmos DB, Apache Elasticsearch)
  • Adattárház implementációban és tervezésben szerzett tapasztalat
  • MOLAP kocka/Tabular model tervezésben és/vagy fejlesztésben szerzett tapasztalat.
  • SSRS Report Builder, Microsoft Excel (PowerPivot, PowerQuery, PowerView, PowerMap) és Power BI Desktop komponensek használata
  • Szoftvertervezési eszközök ismerete (Microsoft Office Visio, Enterprise Architect)
  • Üzleti rálátás, határozottság, agilitás
  • Microsoft minősítés, pénzügyi vagy gazdasági tapasztalt előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Pest megye

Még több állás