Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Feladatok:

  • Új és meglévő termékek gyártásának felügyelete, optimalizálása
  • Forgácsoló technológiák kidolgozásának, bevezetésének irányítása
  • Gyártástervezési feladatok az acélszerkezet gyártással szoros együttműködésben
  • Új gépek beszerzése, kiválasztása
  • Forgácsoló technológiák elkészítése
  • CNC marógépeken, esztergákon történő átállások, karbantartási munkálatok elvégzése/elvégeztetése napi szinten, technológiai számítások elvégzése
  • Részvétel a tanúsító, illetve a vevői és beszállítói auditok előkészítésében és lebonyolításában
  • Alvállalkozók kiválasztása, koordinálása

Elvárások:

  • Szakirányú mérnöki diploma
  • Termelővállalatnál fémmegmunkálás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat (rátermett, vezetői ambíciókkal rendelkező tapasztalt mérnökök jelentkezését is várjuk)
  • Forgácsolási ismeretek és tapasztalat
  • CNC programozási tapasztalat
  • Tervezőprogram ismerete (AutoCad/ProE/stb.)
  • Alapszintű minőségügyi ismeretek (ISO 9001)
  • Szereléstechnikai ismeret előnyt jelent
  • Német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás