Munkavégzés helye: Pest megye Ajánlom

Feladatok:

  • Build, Deploy folyamatok adminisztrálása
  • CI/CD pipeline management
  • Szolgáltatás orchestrator konfigurálás és felügyelet
  • Központi repository karbantartás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Java, C#, Python, PowerShell, Bash egy vagy több programozási egy nyelv ismerete
  • Tapasztalat webes alkalmazások üzemeltetésében
  • Linux adminisztrátori tapasztalatok
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (Git, SVN)
  • Tapasztalat konténerizációval (Docker)
  • A webes alkalmazások, a szolgáltatásorientált, a mikroszolgáltatások, architektúrák ismerete
  • Hálózati protokollok erőteljes ismerete
  • CI/CD workflow ismerete
  • DevOps szemlélet ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Kubernetes, Maven, Bamboo, Nexus rendszerek ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Pest megye

Még több állás