Munkavégzés helye: Országos (Magyarország) Ajánlom

Feladatok:

  • Kapcsolat tartás, együttműködés a kivitelezések során az építtetőkkel, műszaki ellenőrökkel
  • Saját és alvállalkozói teljesítések ütemterv szerinti koordinálása, szervezése, ellenőrzése
  • Folyamatban lévő kivitelezések gondozása, ellenőrzése
  • Elvárások, jogszabályok betartatása saját dolgozókkal és alvállalkozókkal egyaránt az építések során
  • Elektronikus Építési napló vezetéséhez napi tevékenységek, egyéb információk, adatok megadása a naplót vezető személy részére
  • Elektronikus Építési naplók ellenőrzése, napi zárások rögzítése
  • Szoros együttműködés a munka során a cég felelős műszaki vezetőjével, projekt vezetőjével és kivitelezési igazgatójával

Elvárások:

  • Közép-vagy felsőfokú műszaki végzettség, Építőipari technikum, Építő-/építészmérnök, Felelős műszaki vezetői képesítés előnyt jelent
  • Legalább 3 év építésvezetésben szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Önállóság, proaktivitás
  • Faiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Könnyűszerkezetes épület kivitelezésében szerzett tapasztalat előnyt jelnet
  • Angol és/vagy Német nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Magyarország

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Országos (Magyarország)

Még több állás