Építőipari Projektvezető

Munkavégzés helye: Pest megye Ajánlom

Feladatok:

  • Az építkezés műszaki-gazdasági felügyelete a munkavédelmi előírások betartása mellett a határidők, költségkeretek és a vevői elégedettség szem előtt tartásával
  • Az építkezés műszaki előkészítése, engedélyek megszerzése
  • A szükséges erőforrások (létszám, gépi erőforrások, építési anyagok) meghatározása
  • Alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítése
  • Munkavégzés napi szintű ellenőrzése
  • Gazdasági és egyéb jelentések készítése
  • Az építkezésekről történő levonulás és szállítások biztosítása a kapcsolód partnerekkel együtt

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (építőmérnöki) végzettség
  • Társalgási szintű Angol és/vagy Német nyelvismeret
  • 5 év építésvezetői gyakorlat a kivitelezés területén
  • Alapfokú gazdasági és jogi ismeretek
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó szervezési és kommunikációs készség

Amit a pozíció kínál:

  • Céges autó,
  • Laptop, mobiltelefon
  • Eredményességtől függően prémium
  • Nyelvi és szakmai képzések

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Pest megye

Még több állás