Munkavégzés helye: Békés megye, Pest megye, Országos (Magyarország) Ajánlom

Feladatok:

  • Épületgépészeti kivitelezések helyszíni vezetése és irányítása
  • Kollégák és alvállalkozók munkavégzésének  koordinálása.
  • Megrendelők tájékoztatása a  kivitelezés helyszíni műszaki és munkaszervezési kérdéseivel kapcsolatban.
  • Az anyagrendelések megfelelő ütemezése és az anyagfelhasználások kontrollálása
  • A minőségi, költség és határidő elvárások ismerete, betartása és betartatása
  • Műszaki munkafolyamatok dokumentálása
  • Naprakész információk nyújtása a  vezetőség részére.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (Technikus, Üzemmérnök, Mérnök)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Széles körű építőipari műszaki és anyagismeret
  • Jó kommunikációs képesség
  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek ( Ms Office)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínalunk :

  • Céges autó , laptop, mobiltelefon
  • Szakmai továbbképzések támogatása
  • Stabil gazdasági háttér

Munkavégzés helye:

  • Békéscsaba, Budapest

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Békés megye, Pest megye, Országos (Magyarország)

Még több állás