Épületüzemeltetési koordinátor

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Feladatok:

  • épületkarbantartási feladatok koordinálása
  • létesítményüzemeltetéshez szükséges adminisztrációs tevékenységek elvégzése
  • EHS követelmények betartása és betartatása az alvállalkozókkal
  • Facility megtakarítási és folyamat projektek tervezése vezetése, pénzügyi tervezése
  • az épületüzemeltetési folyamatok hiányosságainak kivizsgálásában való részvétel
  • felkészülés auditokra
  • együttműködés társosztályokkal, alvállalkozókkal vezetői iránymutatás alapján
  • takarítási / őrzésvédelmi alvállalkozók munkájának ellenőrzése, koordinálása
  • transzferek támogatása, pénzügyi kontrol folyamatok követése, havi energia elhatárolások megadása

Elvárások:

  • felsőfokú iskolai végzettség (műszaki terület előny)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office programcsomag ismerete
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • nyitottság, megbízhatóság, terhelhetőség

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás