FMEA moderátor és koordinátor

Munkavégzés helye: Heves megye Ajánlom

Feladatok:

  • A termék gyártási folyamatának FMEA-inak kidolgozása, továbbfejlesztése.
  • Az FMEA csapat munkájának koordinálása, együttműködés a különböző gyártási területekkel
  • A rizikóbecslések moderálása az FMEA módszerével
  • Rendszeres, aktualizáló megbeszélések szervezése és levezetése
  • FMEA-k rögzítése és ápolása
  • Engedélyeztetések moderálása a vezetőség előtt
  • Gyári folyamat-gazda

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tapasztalat minőségbiztosítási módszerek területén
  • Magabiztos Angol és/vagy Német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS – Office)
  • Kiváló moderációs készség
  • Önállóság, kezdeményező készség
  • Tervszerű, strukturált gondolkodásmód
  • Autóipari tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Eger

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Heves megye

Még több állás