Folyamatmérnök (Heves megye)

Munkavégzés helye: Heves megye Ajánlom

Feladatok:

  • Termelési folyamatok meghatározása, ellenőrzése, folyamatos fejlesztése
  • A termeléshez szükséges specifikációk készítésében való aktív részvétel
  • Termelési kapacitás számolása, adatgyűjtés, elemzés, kiértékelés, fejlesztés
  • Új termék bevezetési projektek támogatása
  • Folyamatfejlesztési tervek készítése (VSM, VSD)
  • Selejt illetve a termelési terület veszteségeinek csökkentése

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség (középfokú végzettség esetén 3-5 év tapasztalat)
  • Társalgási szintű Angol és/vagy Német nyelvtudás
  • Analitikus szemlélet
  • Külföldi kiküldetés vállalása
  • Autóiparban, folyamatfejlesztésben, Lean menedzsmentben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Heves megye

Még több állás