Folyamatoptimalizálási mérnök

Munkavégzés helye: Heves megye Ajánlom

Feladatok:

  • Aktív részvétel az értékáram éves célkitűzések meghatározásában és megvalósításában. Az PDCA menedzsment és A3 gondolkodás alkalmazása.
  • Veszteségek feltárása, folyamatos fejlesztés kezdeményezése és alkalmazása.
  • Folyamatfejlesztési workshopok szervezése/lebonyolítása
  • Oktatási program kialakításában, a munkatársak folyamatos fejlesztésében, tréningek megtartásában való aktív részvétel
  • Folyamat megerősítés, belső ellenőrzések, auditok végrehajtása, a javító-, megelőző akciók nyomon követése, részvétel a megvalósításban.
  • Együttműködés a gyár különböző osztályaival

Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki/gazdasági iskolai végzettség
  • Magabiztos Angol nyelvtudás (Német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Legalább 2 év tapasztalat ipari, logisztikai területen (autóipari tapasztalat előnyt jelent)
  • Lean filozófia, gyártási rendszerek és módszerek ismerete
  • Felelősségteljes munkavégzés, minőség központú gondolkodás
  • Hatékony kommunikációs és érvelési készség
  • Jó szervezőkészség
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos

Munkavégzés helye:

  • Eger

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Heves megye

Még több állás