Munkavégzés helye: Heves megye Ajánlom

Feladatok:

  • A beépülési arányra vonatkozó célok biztosítása alkatrészek és használt alapanyagok esetében
  • Kapcsolattartás a felújítás fejlesztési csoportjával
  • Gépek, alapanyagok és erőforrások összehangolása környezeti és technikai követelmények alapján
  • Új, illetve felújítási projektekben való részvétel
  • Költség megtakarítási lehetőségek keresése és bevezetése
  • Használt alapanyagok felhasználásának maximalizálása folyamatos ellenőrzés segítségével
  • Részvétel a nem megfelelően használt alapanyagok reklamációs folyamatában
  • Visszabontó szoba tevékenységeinek koordinálása
  • Visszabontási folyamatok fejlesztése és az ehhez szükséges eszközök beszerzése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat gyártási területen
  • Magabiztos Angol nyelvtudás, Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Műszaki szemlélet, jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktivitás

Munkavégzés helye:

  • Eger

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Heves megye

Még több állás