Gyártástámogató mérnök

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

Feladatok:

  • gépbeállítók munkájának a támogatása a minőségi célok elérésében
  • gépek paramétereinek napi ellenőrzése
  • statisztikák készítése, akciótervek összeállítása
  • termékek megfelelőségének folyamatos ellenőrzése
  • kapcsolattartás az anyavállalat fejlesztőmérnökeivel
  • tesztek, kísérleti gyártások koordinálása, elemzése
  • termékváltás és gyártásindítások ütemezése
  • folyamatos fejlesztésben való aktív részvétel

Elvárások:

  • gépészmérnök végzettség (műanyagipari szakirány előnyt jelent)
  • min 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Lean, 5S szemlélet ismerete
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret
  • minőségorientált szemlélet
  • megbízható, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás