Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Ajánlom

Feladatok:

  • Windows alapú szerverek, kliensek üzemeltetése
  • kommunikációs platformok, backup rendszerek működésének biztosítása
  • hálózati infrastruktúra felügyelete
  • hardver és szoftver támogatás nyújtása
  • termeléshez köthető IT technológiák és ERP rendszer támogatása
  • informatikához köthető megrendelések kezelése
  • szolgáltatókkal, alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • szakmai tréningek tartása
  • nemzetközi projektekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • min. 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • szakmai angol nyelv ismerete
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • analitikus gondolkodás
  • előnyt jelent: ITIL, SQL, Sharepoint ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön a +36 52 617 891-es telefonszámon.

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Még több állás