Minőség és környezetirányítási vezető

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Ajánlom

 Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • minőség- és környezetirányítási tevékenységek tervezése, koordinálása
  • kapcsolódó dokumentációs rendszer kialakítása, ellenőrzése, karbantartása
  • minőség- és környezetirányítási eljárások, módszerek, technikák fejlesztése
  • javaslatok, intézkedések megtétele a termékek minőségének biztostására, folyamatos javítására
  • termelési folyamatok környezetterhelésének csökkentése, megvalósításának felügyelete
  • kapcsolattartás külső, illetve állami, minőség- és környezetügyi intézetekkel, szervezetekkel
  • vevői elvárások, visszajelzések nyomon követése, a vevői megelégedettség növelése
  • beszállítók minőségképességének vizsgálata, környezetvédelmi minősítésük

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (min. 3-5 év)
  • Magabiztos Angol nyelvtudás (Német előny)
  • Teljesítményorientált szemlélet
  • Kiemelkedő kommunikációs készség

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-bihar

Még több IT / Mérnök állás

Még több állás - Hajdú-Bihar megye

Még több állás